Poprzednia strona Spis treści Nastepna strona   60
                                

Wacław "DRIZIT" Beck


Czy to czar wakacji, czy może nasz ostatni numer sprawił że dostaliśmy kilka naprawdę ładnych listów. A może to te grzybki... W każdym razie w jednych jesteśmy chwalieni, w innych besztani i wytykani palcami, ale to bardzo bardzo dobrze. Jest co czytać, wiec nie zwlekając ani chwili dłużej, ściśnijcie nas w łapkach (ej, ej umyłbyś łapy po tej oblesnej bułce z masłem i kiełbachą, no :>) i nie zapomnijcie skomentować tego co się na łamach pisma (tfe, magazynu) dzieje...No i niech jeszcze raz ktoś mi napisze "ej, zróbcie dział z listami czytelników" - jak zina kocham, zabije ;]. Admin
Wszelkie uwagi możecie także słać na adres [email protected]Witajcie,
Mam problemy z pobraniem numeru 14 SS-NG. Resztę udało się pobrać, tylko 14-tka jest oporna. Może w linku są jakieś błędy ?
Pozdrowienia
Daniel

PS. Odwalacie kawał dobrej roboty !!!

To ja muszę Ci powiedzieć, że i tak miałeś szczęście. Nasze archiwum (szczególnie to na (sic!) stronie (sic!), do ostatniego numeru było w fatalnym stanie (nie pokazujcie palcami...dobrze wiemy ze to ICH wina, brechtu brechtu) ale od teraz ...zapraszam na serwis ;] Ta...pomijajać dobre archiwum jest tam cała maSSa innych materiałów. Naprawdę warto, prawda?

Hello drizziit,
No i po raz kolejny jestem zajebiście zaskoczony waszą pracą nad SS-NG :). Oczywiście w sensie jak najbardziej pozytywnym.
Siedzę sobie w kawiarni i klikam sobie w iPaqa (z WiFi). Przychodzi mail od Ciebie, otwieram wakacyjny numer (chociaż byłem przekonany, że się rozwali, jak większość stron, które nie były pisane z myślą o Pocket PC) i... szok! Wszystko wygląda pięknie (może poza stroną z menu, ale wybaczam ;P) i aż się chce to czytać.
Treść oczywiście jak zawsze - super!
No i tradycyjnie - TAK TRZYMAC I NIE PUSZCZAC! :)
--
Best regards,
nasteq

Nieładnie tak się wyrażać przy całej Polsce ;]. Nasteq, to ja jestem zajebiście zaskoczony Twoimi listami. Siedzę sobie w pokoju, klikam w skrzynkę, a tu patrzę, że normalnie siedzisz sobie w kawiarni, klikasz w iPaga, otwierasz sobie wakacyjny numer, a tu wszystko gra. Wiesz to tak naprawdę zasługa naszej tajnej komórki do zwalczania wszelkich bugów w programie "Bógowanie 2005". Tylko powiedz mi teraz czy nowe menu Ci się kaszani?
Trzymamy i nie puszczamy, chociaż czasami przez to ciężko nam się pracuje ;] Że już o załatwianiu spraw fizjologicznych nie wspomnę.

W sprawie wakacyjnego numeru:
Hmm... no cóż, przejrzałem tylko wstępnie (więc jak przejrzę dokładniej to może jeszcze coś dopiszę), no i rzuciło mi się w oczy kilka rzeczy. Widzę, że jeśli chodzi o niektóre zapowiedzi postawiliście w tym numerze trochę bardziej na ilość niż jakość. Mam pytanie czy umieszczanie dwóch artykułów na jednej stronie będzie praktyką powszechną, czy to tylko jednonumerowa praktyka?

Że się wtrącę... Pierwsze primo były to zapki z E3, a naprawdę na temat tych gier czasem napisać pół strony to masakra. Dlatego upchnęliśmy je na jednej stronie, abyście nam nie zarzucili, że sztucznie powiększamy ilość stron krótkimi tekstami. Drugie primo to jednorazowa praktyka, chyba że za rok znów będą targi E3 ;]

Dobra... dalej. Konkursy w recenzjach - nie lepiej by tego wrzucić gdzie indziej (np. na koniec)? Taa, dobra, wiem - chodzi o to, żeby każdy to zobaczył i przeczytał. Po prostu nie lubię bałaganu.

No właśnie o to chodzi. E tam zaraz bałaganu, po prostu miły przerywnik między tekstami.

Dalej... A! Widzę, że w tym numerze Driz zmonopolizował sobie całą pocztę (adresy e-mailowe redaktorów).

No a co. Centralizacja i wszelkie formy odgórnej kontroli korespondencji są nadzwyczaj efektywne...o czym przekonałem się po poprzednim numerze, hehehe...(pozdrowienia dla Pani Ani Plińskiej)

Cóż, jak na razie to chyba wszystko. Numer dobry (nawet w Głosie Ludu jestem :]). Szczególnie cieszy ogromna ilość recenzji (choć "konkursy" oszukańczo zawyżają statystyki) [ej no przecież dokładnie widać gdzie są recki a gdzie konkursy :>] - zarąbisty wstęp Iwana do Shreka 2 btw. [ta, też mi się spodobał]

A! I jeszcze jedno - dlaczego w screenach z MK:D Baraka zawsze dostaje po mordzie??!!!

Bo tylko on ma morde ;]
Arclon

Witam!
Niegdyś byłem wiernym fanem SS (mam jeszcze kilka skrzyń numerów, wszystkie od 28 ;) ) i dopiero teraz odkrywam was! To wprost niesamowite - ten wspaniały klimat tamtej gazety, teraz udziela się także tej witrynie - macie kolejnego wiernego fana!
Pozdrawiam!
M.

Kolejnego, zaraz kolejnego, skąd wiesz, że w ogóle mamy jakiś fanów? Może jesteś pierwszym? Bo tak szczerze to jeszcze żadnego nie spotkałem, a te 7 tys. ściągnięć uzyskujemy dzięki podłączaniu się pod banery stron o Samoobronie. To działa wyśmienicie, szczególnie przed wyborami. Jest tylko jeden mankament - ciągle dostaje maile - "Jędrek ty świnio".
A co do tych skrzyń z SS'ami, zawsze możesz je podarować w darze twojej kochanej redakcji ;]

Witam,
Czytając ostatni numerek SS-NG zauważyłem zapowiedź GT4, wszystko byłoby całkiem OK, gdyby nie fakt, że skończyliśmy już jakiś czas temu "Prologue", a nie mieszkamy wcale w Japonii, a grę kupiliśmy w MediaMarkt.
Wiem, że na GameSpy kiedyś była informacja, że ukaże się tylko w Japonii, ale było to daaawno temu i jak widać nieprawda :)
Tutaj oficjalne info Sony Polska o premierze GT4: Prologue.
A do tego premiera GT została zapowiedziana na wrzesień. Myślę, że skoro Prologue ukazał się w PL terminowo, powinno to również dotyczyć GT4 :D

Jedynie prosiłbym o nieco dokładniejsze sprawdzanie informacji przed ich publikacją
Pozdrawiam całą redakcję SS-NG, oby tak dalej!
--
Życzę efektywnych modyfikacji i udanego podkręcania
Paweł "Puchacz" Purchalak

Tłumaczy się winny, w tym wypadku Emill:
No taaak... a intuicja mi podpowiadała: "nie ruszaj konsol, na co ci to, tylko PeCet sie liczy, nie pakuj sie w kłopoty...". A, że kobietą nie jestem, intuicji nie posłuchałem i w tekście wyszło co wyszło. Mimo wszystko operacji zmiany płci nie przewiduję, mogę jedynie obiecać, że następnym razem sprawdzę informacje podawane przez "poważne serwisy" 3 razy, zanim je wykorzystam, a po drugie... od konsol będę się trzymał na bezpieczną odległość (czyli przynajmniej na odległość kabla między joypadem a konsolką ).

Witam! Przeczytałem twoją zapowiedź w SS-NG22 gry Desperados 2 i o ile nie mam zastrzeżeń do samej zapowiedzi to zastanawia mnie jeden fakt. Piszesz że "niecały rok temu..." co? rok temu? przecież Desperados pojawił się w wakacje 2001 roku!!!
LPKorn3324

Oczywiście że się wtedy pojawił, masz absolutną rację, a ja strzeliłem straszną gafę, za którą przepraszam. Czasem jak się za długo siedzi przed komputerem to się fakty mieszają (to wszystko przez promieniowanie tego monitora), co mnie oczywiście nie usprawiedliwia.

List miesiąca:
Witam!
Napisanie tego listu już niejednokrotnie było zarzucane na rzecz innych ważnych spraw, które akurat przychodziły mi do głowy w momencie gdy już chciałem pisać (to chyba taki mechanizm obronny organizmu, dzięki któremu nigdy nie chce mi się robić tego, co chciałem jeszcze robić zanim zaistniały ku temu warunki - po prostu przerąbane).
Tak czy siak jakoś się zmuszam, aczkolwiek strasznie mnie ciągnie żeby posłuchać muzyki (czego dla dobra tego listu nie mogę zrobić bo pochłania mnie ona całkowicie i niemożliwe jest abym jednocześnie wykonywał jakiekolwiek inne czynności) i jak skończę to pewnie tak zrobię, żeby nie grac w Morrowinda, bo cały dzień myślałem o tym żeby pograć.
No dobra.
And now something completly different.
Właściwie ktoś mógłby się spytać, po co ja piszę ten list. Odpowiedz jest prosta : dzięki temu... wchodzi rycerz z gumowym kurczakiem i...
No dobra, teraz to już nie wiem jak przejść do dalszej części. Niestety nastąpi teraz zauważalna niespójność strumienia informacji.
No wiec chciałem powiedzieć, jak bardzo się cieszę, że przyciski służące do przechodzenia pomiędzy stronami znalazły się nareszcie po prawej stronie (nie jest to może na czasie uwaga, ale wynika ona z tego co zaczyna się słowami "Napisanie tego listu"), o co zabiegałem w dwóch wcześniejszych listach.
Ale to nie wszystko... ...bo oto wraz z 21 numerem zmieniła się okładka. Jej koncepcja jest świetna. Bardzo mi się podoba, że się tak najeżdża i się to tak odsłania :-) . Poza tym ta właściwa okładka (to co było już wcześniej, a teraz jest zakryte dopóki się nie najedzie myszą i się nie odsłoni :- ) ) jest niesamowita, szczególnie ta z 21 nr, po prostu kick ass. Fajnie by było gdyby była większa, dostosowana do 1024x768 i w fullscreen przeglądarki (F11).
Wreszcie zszywki - jesteście pierwszym w historii zszywanym zinem !!!!!!! SUPER i jednocześnie gratulacje. Tylko ja się pytam: gdzie jest PLAKAT ??? Chociaż nie wiem czy nie lepiej było by kleić. Teraz to jeszcze nie problem, ale już przy dziesięciu numerach zrobi się wyskocznia po lewej stronie i kolejne numery trzeba będzie albo składać do innego katalogu albo obracać o 180 stopni, tylko że nie wiem jak to zrobić. Czyli plakat albo klej, wybór należy do Was :-) . Na początek proponuje plakat z Kate Walker albo Zoe z Dreamfall :-)
Trudno nie zauważyć tez zmian layout'u i to jak dla mnie na plus. Nie jest to może rewelacja, ale przejrzystość wzrosła i to bardzo.
Niespójności ciąg dalszy.
Papierowy SS-NG - jestem na TAK. Dalej PDF zamiast HTML, było by to przymiarką do formy papierowej i umożliwiło jej dopracowanie przed pojawieniem się magazynu...dobra nic więcej nie mówię żeby nie zapeszać. Nie powiem też, ze Pegaz Ass na pewno by nie odpuścił i wszystko co w jakikolwiek sposób kojarzy się z Secret Service (okładka, greets etc.) musiałoby zniknąć.
Coś jeszcze chciałem, ale...nie mogę sobie przypomnieć.
Pozdrawiam całą Redakcję
Kamil
p.s.
Fajne panie(nki) macie w dziale prenumeraty :-)
p.s. 2 z tymi plakatami to oczywiście żart. .....A może by jednak ankietę zrobić?

"Jesteście pierwszym w historii zszywanym zinem !!!!!!!" No nareszcie ktoś to zauważył, a to najpiękniejszy cytat jaki dane mi było przeczytać ;]. Ja tu się staram żeby było ok, wywalam grzbiet z okładki i wrzucam zszywki i nikt (no prawie) tego nie widzi. A że się tak to pokazuje i się chowa i się pokazuje i się chowa, to to nie wszystkim się podoba, jak zdołałem zaobserwować. Szczególnie narzekają na tą blachę z boku, a niektórym kojarzy się to nawet z rzeźnią, ale ja tam za skojarzenia wszystkich psycholi świata nie mogę odpowiadać. Fakt jest faktem że plakaty będą!!! Jak wyjdziemy na papierze, jak na razie mam w tym miesiącu dla WaSS pierwszą tapetkę na pulpit, która jest zajawką zajawki zajawiki czegoś naprawdę super, a to coś super już w Grudniu!. Nie wiem o co Ci chodzi z tymi 180 stopniami, ale to naprawdę ładny głaz, a tak w ogóle to jeżeli lubisz to i bez plakatów możesz sobie obrócić monitor...tak to bardzo ładny głaz.
ps. Dzięki przekażę żonie i drugiej także.
ps.2 Tak, będzie ankieta czy chcecie plakat, ale tak jakoś siakoś dopiero pod koniec roku (tego czy tamtego)
Żądam (a w razie potrzeby mogę nawet zacząć RZĄDAĆ!!) dostępu do informacji, kultury, sztuki i rozrywki na poziomie odpowiadającym indywidualnym potrzebom każdego obywatela bądź obywatelki. Stanowczo sprzeciwiam się dyskryminacji kogokolwiek ze względu na jego domniemane zachowania odbiegające jakoby od tzw. normy, przyjętej jak wiadomo umownie, w niewyjaśnionych okolicznościach przez nieznanych osobników i na podstawie informacji pochodzących z wątpliwych źródeł. W celu uniknięcia wielce niechcianej sytuacji, w której takowi obywatele czuliby się ograniczeni, dyskryminowani oraz pozbawieni swoich podstawowych praw (zagwarantowanych w Konstytucji, Art.31, 32 i 54) żądam... przywrócenia Opowieści po Denaturacie!!!!!!

W skrócie: nieźle się chłopcy spisywaliście, nie sposób się było nie roześmiać (co drugie słowo :P) i fajnie by było, gdybyście do tego wrócili :]

Lili

martin: Dzięki za ten głos, który niewątpliwie w pierwszej chwili skłonił mnie do sięgnięcia po Konstytucję co by reszcie czytelników stosowne artykuły przybliżyć, więc: Art. 31 - Wolność człowieka podlega ochronie prawnej Art. 32 - Opisuje równość wobec prawa, zakazuje dyskryminacji we wszelkich przejawach życia Art. 54 - Każdemu przysługuje prawo wypowiadania się, cenzura jest zakazana. Wyraziłaś się, zostałaś potraktowana równo, nie ocenzurowaliśmy listu - teraz czekaj aż panowie w czarnych okularkach zapukają do twych drzwi ;) Teraz już serio, dzięki za ten głos, lecz narazie Opowieści nie powrócą na łamy KPwZ. Ich tworzenie nie było wcale takie łatwe jak by się mogło wydawać i pochłaniało sporo czasu, którego teraz niestety nie mamy w nadmiarze. Obecnie mamy inną serię - Poszukiwania Niewydrukowanego, co miesiąc też pojawia się trochę poważniejsze opowiadanie. Będziemy się też starać aby cyklicznie na ostatniej stronie pojawiał się Świniak - zapraszam Ciebie i wszystkich do zapoznania z tym bohaterem :) Jeszcze niespodzianka - od tego numeru rozpoczynamy nową serię, w miejsce Opowieści, po szczegóły zapraszam oczywiście na łamy KPwZ.


A na koniec nienormalny list którego nie traktujcie poważnie :P

Witam szanowną redakcję!
Normalnie kolejny genialny numer genialnej ekipy genialnych ludzi. Zajedwabiście...
Tylko ta okładka jakaś taka nie taka... Popieram Lili, że jest średnia... Wolałem poprzednią wersję. Szkoda, że forum nie działa, bo bym nie marnował kilobajtów pamięci na pisanie tego maila... Pozdrawiam Całą ekipę ( z Naczelnymi na czele :-) ) i w ogóle wszystkich fanów (U)SS-NG :D AsCoT [ss-ng squad]

AMEN


  Poprzednia strona Spis treści Nastepna strona   60