Poprzednia strona Spis treści Nastepna strona   59
                    

Wacław "DRIZIT" Beck
  Minęły wakacje i oto jesteśmy! Cali, silni i zdrowi! Jak widzicie daliśmy czadu. W tym numerze mamy dla Was ponad 100 stron, o czym za chwilę. Na samym wstępie chcę przybliżyć Wam nowości, jakie wprowadziliśmy do tego numeru.
Po pierwsze, chyba już tradycyjnie po wakacjach zmieniliśmy menu, ponieważ przez ostatnie miesiące dokładania do niego przeróżnych elementów zrobiło się mało czytelne. Mam nadzieję, że to będzie się Wam bardziej podobało, oraz że będzie bardziej funkcjonalne. Będziemy oczywiście nad nim jeszcze pracować, tymczasem prosimy o opinie. Zdołaliśmy także trochę podrasować laya, nie są to wielkie zmiany, ale myślę, że wyjdą na dobre. Nareszcie i po wielu miesišcach przymiarek, dodaliśmy opcję wydruku, o którą tak bardzo prosiliście! Jest ona jeszcze w fazie testów, więc jeżeli coś nie będzie działało tak jak należy, zgłaszajcie to do nas. To właśnie dzięki niej, po raz pierwszy macie możliwość poczytania nas na papierze. ;) Do numeru wprowadziliśmy także opcję powiększania screenów. Po prostu doszliśmy do wniosku, że czasem (szczególnie przy RTS’ach) na niewielkich screnach, naprawdę trudno wypatrzeć jakieś szczegóły, a, że diabeł tkwi w szczegółach, naprawiliśmy swój błąd. W zwišzku z wprowadzeniem opcji powiększania, aby niczego Wam nie narzucać, postanowiliśmy, że wersja z powiększanymi screenami będzie dostępna w online, oraz w ‘full’, natomiast w wersji ‘normal’ będziecie mogli cieszyć się zinem, ale już bez opcji powiększania. Jeżeli ktoś już całkowicie jest uczulony na obrazki, może sobie zassać wersję ‘light’, która jest u nas dostępna już parę miesięcy.
Przyjęliśmy taki system i wydaje nam się sensowny, ale kolejne miesiące i ankieta (która już niedługo) pokażą co z tego wyszło.

Jak już wcześniej straszyliśmy, CZARNA SKRZYNKA przeszła małą reanimację. Widać to już na pierwszy rzut oka, ponieważ postanowiliśmy zmienić całkowicie jej laya. Ten jest mniej smętny i mam nadzieję, że również taki będzie ten dział. Już w tym miesiącu nowa ekypa pokazała co potrafi. Co prawda cały dział trzyma równie wysoki poziom, jednak szczególnie w nim polecamy recenzję RICHARD BURNS RALLY, oraz PROJEKT ZERO 2.
Przechodząc do trzonu numeru sam nie wiem o czym pisać, ponieważ szczególnych materiałów jest u nas dosyć dużo. Może zacznę od wywiadów. Jeden z nich to wywiad z firmą METROPOLIS, która właśnie pracuje nad dwoma nowymi tytułami: DIABOLIQUE LICENSE TO SIN, oraz AURORA WATCHING. Po przeczytaniu wywiadu, zapraszamy do zapoznania się z GALERIĽ screenów z powyższych gier oraz z recenzjami gier z Metropolis w KLUBIE KONESERA.
Kolejny wywiad został przeprowadzony z twórcami BURŻUAZJI, ciekawie zapowiadającego się cRPG w klimatach postnuklearnych.
Jak wszyscy dokładnie wiecie, nie ma teraz miejsca na świecie, gdzie nie mówiono by o DOOMie 3. Nie możemy być gorsi, dlatego przedstawiamy Wam bardzo obszerną recenzję tego FPPa, z dodatkowymi komentarzami innych osób z redakcji.
Przedstawiamy Wam także bogatą galerię screenów, a na deser…KONKURS. Nie jest to byle jaki konkurs, ponieważ do wygrania jest w nim DOOM 3, oraz oficjalny poradnik do tej gry (wszystko prosto ze Stanów). Aby mieć grę, wystarczy odpowiedzieć na 3 banalne pytania, natomiast jeżeli bardzo spodobał nam się poradnik to wystarczy nas zaprenumerować! Tak, tak, to jedyny wymóg, ponieważ poradnik dostanie właśnie któryś z prenumeratorów – bez zbędnych pytań. Jeżeli już jestem przy konkursach, to zapraszam Was do udziału w kolejnym, w którym do wygrania jest 5 sztuk gry JOANNA D’ARC, a jeżeli braliście udział w poprzednich konkursach, które były ogłoszone w wakacyjnym numerze, to nie zapomnijcie zajrzeć do działu INFORMACJE, na końcu numeru, ponieważ opublikowaliśmy tam listę wygranych!
Przejdźmy dalej. W CIA przygotowaliśmy dla Was kilka relacji. Są to: po pierwsze relacja ze zlotu redakcji SS-NG (co ja tu będę dużo gadał, zapraszam do lektury ;)), z FINAŁÓW POLSKIEJ LIGII UNREAL TOURNAMENT, które odbyły się w wakacje w Warszawie, a także ciekawy artykuł pt. KONWENTY, TURNIEJE, ZLOTY, przedstawiający zabawowe i wędrowne życie konsolowców. W tym dziale jest jeszcze jedna, bardzo oryginalna informacja – o ślubie naszego redakcyjnego kolegi YISRAELA. Jemu i jego Małżonce serdecznie gratulujemy zawarcia związku oraz życzymy wielu lat spędzonych razem (no i w zdrowiu i przy komputerze :P) natomiast Was zapraszamy do zapoznania się z tym miłym tekstem ;]

Na koniec zostawiłem sobię litanie ;]. W numerze przygotowaliśmy blisko 20 zapowiedzi, w tym: SILENT HILL 4 THE ROOM, GTA: SAN ANDREAS , czy UT 2004: EDITOR'S CHOICE, a także recenzje kill.SWITCH (oj, na pewno jesteśmy jednymi z pierwszych), SOLDIERS: LUDZIE HONORU, oraz SPELLFORCE: ZAKON ŚWITU.
To bardzo dobre pozycje, przy których na pewno będziecie się nieźle bawili. Szczególnie polecam tyle, a jest ich naprawdę o wiele, więcej ;]
W tym nawale materiałów nie zapomnijcie odwiedzić naszych stałych działów tematycznych, oraz KRÓTKIEJ PRZERWY W ZABIJANIU, w której m.in. bardzo ciekawy felieton.

W tym miesiącu to tyle. Goršco prosimy Was o wszelkie uwagi dotyczące SS-NG, zarówno jego formy, jak i sposobu podania (wersje zipów). Gorąco liczymy na wszelkie komentarze oraz na udział w konkursach. Trzymajcie się mocno i odwiedzajcie naszą stronę, ponieważ po chwili uśpienia, znów się budzi…niedługo już na dobre :)
[DRIZIT&AsCoT]Zlot redakcji SS-NG
[Gonzo & AsCoT] Finały Polskiej Ligii UT
[Voo & micgal]Konwenty, turnieje, zloty...
[Redakcja] 2x TAK - pierwszy ślub SS-NG

[Gregorious] Rozwój Postaci

[Paco] Tekst Historyczny

[Pellaeon] Nowinki z wielkiego Wszechświata
[Pellaeon] Babylon 5
[Keiran] Sekety Atlantydy
[Lord Sith Pshemozz] Opowieści z Gwiazd

[AsCoT] Newsy

[Veeroos] RECENZJA - DOOM
[Xtense] LEGENDY - Chris Vrenna

[FrE] DOOM 3
[Carnage] Historia ID Software [FrE] THE SPECJALISTS

[Iwan]  RUFF ‘N’ TUMBLE


  Poprzednia strona Spis treści Nastepna strona   59